Kdo sme

Obchod s obrazmi Colorika, pôsobí na trhu už 14 rokov. Názov sme zvolili kvôli  spôsobu prezentácie našich obrazov podľa farieb. Je to jedno z najdôležitejších kriterií pre väčšinu zákazníkov, ktorí majú predstavu o motíve ktorý hľadajú.

V každej farebnej kategórii máme približne stovku najkrajších motívov, ktoré si zákazníci za tie roky obľúbili. Vieme ale, že módne trendy sa neustále menia a s nimi sa menia aj požiadavky našich klientov. Dbáme preto o pravidelné doplňovanie nových motívov. Široký výber zahŕňa fotografie z nedotknutej prírody, fotky rôznych ročných období, zvláštnych miest, svetových unikátov, fotografie obľúbených turistických lokalít, nájdete u nás aj artové fotografie, či fotografie urbanistického charakteru. Tisíce fotografií starostlivo triedime z fotobánk a vyberáme tie, ktoré sa širokej skupine ľudí páčili najviac.

Potrpíme si na kvalitu, všetky obrazy sú ručne spracované, na kvalitných materiáloch a tlačené špičkovou technológiou, aby dlho vydržali a robili Vám dlhé roky radosť.